неділя, 26 лютого 2017 р.

Звіт учнівсько-педагогічного колективу

21 лютого у Великолюбаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів пройшов звіт учнівсько-педагогічного колективу із питань реалізації основних завдань програми національного виховання учнівської молоді Рівненщини і Костопільщини на 2008-2020 рр.
На  заході  були присутні заступники директорів з навчально-виховної роботи шкіл району, методист з виховної роботи Костопільського РМК Головач Аксена Василівна, благочинний Костопільського благочиння, настоятель Свято-Миколаївської церкви с. Велика Любаша о.Андрій (Кононець), голова Підлужненської сільської ради  Шпоняк Ю.О., в/о заступника командира по роботі з особовим складом військової частини А-2390 майор Костюк В.М. , викладачі школи мистецтв Роман Старовойт та Роман Холод, батьки, вчителі та учні ЗОШ.







      На початку гостей зустрічав шкільний духовий оркестр. Учні 2-5 класів вітали присутніх запашним короваєм, теплими словами та піснею.


        Директор Любов Олександрівна Гордійчук  розпочала теоретико - практичний модуль. У своєму виступі «Освітній простір школи» познайомила заступників із особливостями  роботи закладу, учнівсько-педагогічним колективом та обслуговуючим персоналом.

       Зі словами благословення до присутніх звернувся о. Андрій. Він наголосив, що нині дуже важливо невтомно підносити молитви до Господа за нашу багатостраждальну Україну, за збереження життя і здоров`я солдат, які захищають цілісність кордонів держави на Сході, за упокій душ загиблих на майданах під час Революції гідності,загиблих на цій гібридній війні синів Батьківщини.
   Яцика Вікторія Михайлівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, розкрила у своїй доповіді основні аспекти організації навчально-виховного процесу в рамках виконання основних програмних завдань .
  Педагог організатор Цимбалюк О.М. разом із членами учнівського самоврядування представили роботу парламенту «Сузір`я». 





     Досвідом роботи з теми «Від рідної стежини до України» поділилася Дмитрук О.В., вчитель географії , економіки та інформатики, класний  керівник  9 класу. «Наш рідній край має багато чарівних куточків природи, історичних та культурних пам`яток. Їх дослідження сприяє піднесенню патріотичного духу моїх вихованців, виховує любов до своєї малої Батьківщини»,- зазначила Оксана Василівна.
       Із аналізом роботи  психологічної групи виступила соціальний педагог Левчик Р.В. 

    Про співпрацю школи та Підлужненської сільської бібліотеки розповіла завідувач бібліотекою Глебік В.В. Її виступ  підтвердив, що Вероніці Володимирівні вдається виховувати учнів, які люблять читати, цікавляться новинками сучасної літератури.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Наумець І.І. ознайомила присутніх зі шкільною Програмою духовно-морального розвитку школярів, за якою колектив працює з 2009 року, із тими формами і методами виховної роботи, які дозволяють наблизити дітей до Бога, сформувати в них стійкі життєві принципи і переконання, які згодом зможуть допомогти учням  вистояти у сучасних складних життєвих ситуаціях, зайняти гідне місце у суспільстві. 
На  розгляд  було представлено проект «Біблія у моєму житті» , який  розробили та реалізовують учні 9 класу зі своїм класним керівником Дмитрук О.В.
      Цікаво та змістовно пройшли відкриті виховні заходи, які підготували педагоги школи. Учні 4 класу зі своїм класним керівником Шпоняк Л.М. запросили гостей до себе на позакласний захід «Україно, моя Батьківщино, я для тебе на світі живу».


Годину спілкування «З маленьких дітей виростає народ, зі шкільної країни - держава» представили шестикласники (класний керівник  Очеретнюк Н.В.).




Наші випускники, учні 11 класу зі своїм педагогом Будько Н.О. працювали на уроці української літератури  з теми   «О. Довженко. «Україна в огні». Національні та загальнолюдські інтереси. Доля народу крізь призму авторського бачення та оцінки ».




Гаргай О.В., психолог школи , разом із учнями 9-10 класів провели засідання шкільного підліткового клубу «Він і вона».





По  завершенню циклу виховних заходів для всіх учасників звіту Кухарчук В.А., вчитель зарубіжної літератури та мистецтва, разом зі своїми вихованцями у шкільній етнографічній кімнаті показали обряд сватання, характерний для нашої місцевості , а учительський ансамбль «Калинонька», за давнім українським звичаєм, потішив усіх веселою народною піснею.







      Підсумковий модуль звіту Головач А. В., методист РМК, розпочала «Відкритим мікрофоном», під час якого заступники директорів шкіл району розповіли про враження від звіту школи, висловили рекомендації та пропозиції. А соціальний педагог Левчик Р.В. на згадку про зустріч та з метою подальшого опрацювання інформації провела нетрадиційне опитування в ігровій формі. Гості поділилися враженнями про те, що їм сподобалось у виховній системі закладу, що вони  запозичать для своєї роботи, а також  висловили власні побажання для колективу.








Побажання для колективу: «педагогам не згасати, ентузіазму, творчості та бажання працювати..», «не втрачати напрацьований досвід, а розвивати роботу у напрямку духовності..», «творчого натхнення, вдячних учнів..». 


Немає коментарів:

Дописати коментар